بیوگرافی کیم بوم در ادامه مطلب...

 


کیم سانگ بوم که با نام کیم بوم شناخته می شود؛ بازیگر، خواننده و مدل اهل کره جنوبی، متولد ۷ جولای ۱۹۸۹ در سئول است. خانوداه او شامل پدر، مادر و خواهر و برادر کوچیکترش است. وقتی در دوره دبیرستان بود در ورزش فوتبال از بقیه بهتر بود و نماینده کلاس شد. در سال ۲۰۰۶ برای ادامه تحصیل در رشته فیلم و تئاتر وارد دانشگاه چونگ آنگ شد...

کیم بوم اولین آلبوم آهنگ خود به نام Hometown را در ۲۰ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر کرده و اولین کنسرت تکنوازی خود را در سال ۲۰۱۲ در ژاپن اجرا کرد. او در مجموع ۱۱ آهنگ خوانده و برای توانایی خوانندگیش تعریف و تمجید شد.

در فوریه ۲۰۱۲ آزانس کیم بوم اعلام کرد که وی به علت کاهش وزن چشمگیر برای نقشش در سریالپادام پادام مبتلا به آرتروز شده است.

کیم بوم از دوستان نزدیک لی مین هو جانگ ایل وو است.

در ۱ نوامبر ۲۰۱۳ آشنایی و دوستی کیم بوم با همکارش مون گون یانگ معلوم شد. هرچند در ۱۵ می ۲۰۱۴ رسانه ها گزارش دادند که کیم بوم و مون گون یانگ به رابطه ۷۷ ماه شان پایان دادند. چندی بعد  آژانس هر دو بازیگر این خبر را تایید کرد “آنها خیلی قبل از این به رابطه شان خاتمه دادند و تصمیم گرفتند دوستان خوب و همکار باقی بمانند”

کیم بوم به خاطر بازی در سریال پسران برتر از گل (۲۰۰۹) به شهرت رسید. در این سریال او یکی از اعضای گروه اف ۴ و از دوستان گو جونپیو و یون جیهو و استاد هنر کوزه گری بود. در عین حال پسری خوشگذران بود و بیشتر وقت خود را با دختران می گذراند. رفته رفته به دوست جاندی یعنی گائول علاقه  مند می شود و در سری دوم این سریال با وی ازدواج می کند .....پایان بیوگرافی


منبع: www.irjavan.com