بیوگرافی بازیگر توانمد کره ای کو هائه سان یا کو هه سان یا کو هه سون Ku Hye-sun...بیوگرافی گو های سان در ادامه مطلب

 

کو هائه سان در 9 نوامبر 1984 در اینچئون، کره ی جنوبی متولد شد.

کو هائه سان به خاطر بازی در نقش گوم جاندی در سریال پسران فراتر از گل ها مشهور شده است. او یکی از مشهورترین بازیگران کره جنوبی است که علاوه بر بازیگری، خوانندگی، کارگردانی و مدلینگ را نیز دنبال می کند 


او با توجه به ذوق نویسندگی اش توانست کتابی با عنوان تانگو منتشر کند، موضوع این کتاب در مورد داستان دختری است که همزمان عاشق ۳۳ پسر می شود. این کتاب با توجه به شهرت کو هی سان به چنان درصد فروشی رسید که توانست با فروشی حدود ۳۰ هزار در هفته نام یکی از پرفروش ترین کتاب های کره را به خود اختصاص دهد.

کو هه سون با بازی در سریال پسران برتر از گل به قدری مشهور شد که بعد از آماری که در کشور کره جنوبی در مورد وضعیت ظاهری بانوان گرفته شد، بیشتر آنها ترجیح دادند در صورت دست زدن به عمل جراحی زیبایی چهره ای شبیه به کو هه سون داشته باشند.

این سریال داستان دختری از قشر ضعیف جامعه به نام گئوم جاندی است که خانواده اش صاحب یک  مغازه ی خشک شویی نزدیک کالج شیک و معروف شینهواست و بعد از نجات پسری که می خواست از پشت بام دبیرستان شینهوا خود را به پایین پرت کند، او با گرفتن کمک هزینه اجازه ی ورود به مدرسه را پیدا میکند. در مدرسه با گروه F4 که شامل ۴ پسر ثروتمند و از خانواده های مهم کره هستند آشنا می شود. سردسته این گروه یعنی گو جون پیو عاشق جاندی می شود، از طرفی یون جیهو نیز به جاندی  علاقه مند است.


سریال ها:


خون


چشم های فرشته


پسران برتر از گل


کینگ و من


بدون توقف


تو خیلی زیادی


مراقب ما باش کاپیتان


فیلم ها:


دختر